Od samého počátku věříme, že má smysl pracovat na něčem, co má dlouhodobý význam a potenciál.

Proto vám přinášíme to nejlepší funkční oblečení z merina, které je šité na míru tak, aby poskytovalo pohodlí a radost bez kompromisů.

EGLOO Merino se zrodilo z bohatých zkušeností, které jsme nasbírali od roku 2010, kdy jsme se poprvé pustili do světa funkčního oblečení z merino vlny.

Máme radost, protože propojujeme věci, které dávají smysl:

 • Výkon a funkčnost
  Oblečení EGLOO Merino přináší bezkonkurenční funkčnost díky inovativní konstrukci úpletu. Kombinace nekompromistních vlastností, jako vynikající odvod vlhkosti od těla, termoizolační vlastnosti a antibakteriální účinky zajistí, že budete vždy podávat nejlepší výkony,
 • Udržitelnost
  Udržitelnost pro nás není jen módní slovo. My jí žijeme a dýcháme. Materiál vlna merino, který využíváme pochází ze zodpovědných zdrojů s ekologickou stopou z přírodních zdrojů od certifikovaných chovatelů ovcí merino z Austrálie a Nového Zélandu.
  Náš závazek k udržitelnosti se vztahuje i na recyklaci. Odpad z PET lahví, textilní odpad a plasty vylovené ze světových oceánů znovu využíváme v našich kvalitních výrobcích v kombinaci s vlnou merino a tím posouváme význam ekologické odpovědnosti na vyšší úroveň.
 • Evropský původ 
  Jsme hrdí na to, že se EGLOO Merino vyrábí v samotném srdci regionu EU. Jsme přesvědčení, že dává smysl využívat lokální zdroje, výrobní kapacity a dovednosti a tím zajišťovat vysokou kvalitu a minimalizovat negativní etické, ekonomické a ekologické dopady. 
  Právě proto všechny výrobní procesy probíhají v rámci EU, zejména pak v České republice.

Prožívejte s námi pocit radosti z oblečení EGLOO Merino a připojte se k nám na naší cestě k udržitelnému a vysoce výkonnému oblečení!

MERINO BASE LAYER

EGLOO MERINO - nenahraditelná základní vrstva výkonného funkčního oblečení z vlny merino pro Váš aktivní životní styl

Exkluzivní konstrukce Doubble Face geniálně kombinuje polyester na vnitřní straně a kvalitní Merino vlnu ve vaflovité struktuře na vnější straně.

MERINO PONOŽKY

EGLOO MERINO - špičkové funkční ponožky z vlny merino podpoří Vaše výkony a zajistí maximální komfort

Pro všechny vaše aktivity a životní styl, kdy oceníte kvalitu, originální konstrukci s vysokým podílem materiálů z udržitelných přírodních zdrojů.